Lilla Edets kommun - startsida

Vikarie

Information för dig som är vikarie i Lilla Edets kommun.

I Lilla Edets kommun använder vi oss av Time Care Pool som vikarierekryteringssystem.

Logga in på Soltaks portal och därefter vidare till Time Care Pool.länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Manual för Time Care Pool PDF

Socialförvaltningen


Vi som jobbar med rekrytering av vikarier inom socialförvaltningen är:
Lena Andersson, 0520-65 97 78
Kerstin Håkansson, 0520-65 98 20
Berith Karlsson, 0520-65 97 84
Ann-Marie Söder 0520-65 96 26
Mejladress: rekryteringsenheten@lillaedet.se

Öppettider


Våra öppettider är vardagar 6.45-16, lunchstängt mellan 12-12.30.

Besöksadress


Pilgården, Pilbackevägen 3, 463 32 Lilla Edet

Bildningsförvaltningen


Vi som jobbar med rekrytering av vikarier inom bildningsförvaltningen är:

Fuxernaskolan, Ryrsjöns Montessoriskola
Monica Vihma, skoladministratör, 0520-65 97 12, monica.vihma@lillaedet.se     

Tingbergsskolan, Nygårdsskolan                       
Linda Svanberg, skoladministratör, 0520-65 99 10, linda.svanberg@lillaedet.se

Strömsskolan, Hjärtumskolan, Västerlandaskolan
Tuija Cronholm, skoladministratör, 0520-65 97 31, tuija.cronholm@lilladet.se

Förskolorna
Inger Henricson, administratör, 0520-65 99 02, inger.henricson@lillaedet.se

Städenheten
Rekrytering Robert Svan, robert.svan@lillaedet.se, 0520-65 97 44
Beställare Amra Cukur, amra.cukur@lillaedet.se  och Carina Holm, carina.holm@lillaedet.se , 073-026 15 18.

Köket
Lena Berg, 0725-31 03 41, lena.berg@lillaedet.se

Ansvarig för rekrytering av timvikarier för bildningsförvaltningen
Ester Ferenczi, förskolechef
0520-65 98 24, ester.ferenczi@lillaedet.se

Senast uppdaterad: 2017-06-13
Sidansvarig: Julia Domby
Banner - tyck till om vår verksamhet (klicka här)
Lilla Edets kommun - länk till startsida
Besöksadress: Järnvägsgatan 12, Lilla Edet  Postadress: 463 80 Lilla Edet
E-post: kommunen@lillaedet.se  Telefon: 0520-65 95 00  Telefax: 0520-65 74 20
www.lillaedet.se är Lilla Edets kommuns offentliga webbplats.  |  Om webbplatsen »   Om cookies »