Lilla Edets kommun - startsida

Vikarie

Socialförvaltningen

Vi som jobbar med rekrytering av vikarier inom socialförvaltningen är:

Lena Andersson, 0520-42 28 38

Cecilia Lanzky-Afséer, 0520-65 97 78
Linda Huhtala, 0520-65 98 20
Berith Karlsson, 0520-65 97 84
Ann-Marie Söder, 0520-65 96 26

Mejladress: rekryteringsenheten@lillaedet.se


Öppettider

Våra öppettider är vardagar 6.45-16, lunchstängt mellan 12-12.30.


Besöksadress

Kommunhuset, Järnvägsgatan 12, 463 30 Lilla Edet

Bildningsförvaltningen

Vi som jobbar med rekrytering av vikarier inom bildningsförvaltningen är:

Fuxernaskolan
Ewa Abrahamsson, skoladministratör, 0520-65 97 40, ewa.abrahamsson@lillaedet.se     


Ryrsjöskolan och grundsärskolan

Veronika Johansson, skoladministratör, 0520-65 95 60,

veronika.johansson@lillaedet.se


Tingbergsskolan                      

Malin Graff Fagerlund, skoladministratör, 0520-65 97 30,

malin.grafffagerlund@lillaedet.se

Strömsskolan
Tuija Cronholm, skoladministratör, 0520-65 97 31, tuija.cronholm@lilladet.se

Förskolor
Inger Henricson, administratör,
0520-65 96 30, Inger.Henricson@lillaedet.se


Städenheten

Rekrytering Robert Svan, robert.svan@lillaedet.se, 0520-65 97 44
Beställare Amra Cukur, amra.cukur@lillaedet.se  och Carina Holm, carina.holm@lillaedet.se , 073-026 15 18.

Kök
Anethe Johansson, kostchef, 0520-65 97 10, anethe.johansson@lillaedet.se
Senast uppdaterad: 2021-05-14
Sidansvarig: Julia Domby
Banner - tyck till om vår verksamhet (klicka här)
Lilla Edets kommun - länk till startsida

Besöksadress: Järnvägsgatan 12, Lilla Edet  Postadress: 463 80 Lilla Edet
E-post: kommunen@lillaedet.se  Telefon: 0520-65 95 00 

www.lillaedet.se är Lilla Edets kommuns offentliga webbplats.  |  Om webbplatsen »   Om cookies »